Znajdź nas na Facebook'u ! Znajdź nas na Nk.pl ! Blog Family Tour Vimeo Family Tour

Family TOUR >> Dlaczego warto?

Dlaczego warto skorzystać?

 

1.  Każdy klient otrzymuje fakturę VAT (polski rachunek) pozwalający skorzystać z dofinansowania funduszu socjalnego w zakładzie pracy.

 

2.  Ubezpieczenie KL i NNW zawierające szeroki pakiet ochrony w tym ryzyko wynikające z powikłań lub następstw "Chorób przewlekłych"

 

3.  Specjaliści pracujący w Family Tour® zawsze pomogą wyszukać mi wypoczynek spełniający moje oczekiwania. Dbają o to bym był zadowolony.
 
4.  Family Tour® dba o mnie nie tylko w czasie podpisywania umowy, ale zawsze w trakcie podróży i wypoczynku. Dzięki nim nie muszę się niczym martwić.
 
5.  W biurze podróży Family Tour® zawsze znajdę coś dla siebie. Gdy potrzebuję zregenerować siły jadę do kurortu termalnych źródeł a gdy chcę przeżyć przygodę i wypocząć wybieram oazę SPA.
 
6.  W Family Tour® stawiają, na jakość. Proponowane przez nich zakwaterowanie jest sprawdzone a ceny adekwatne do standardu usług. Znają się na tym, co robią. 
 
7.  Wypoczywając z Family Tour® mam gwarancje rzetelności i sprawdzonych informacji. 
 
8.  Z Family Tour® mogę wszystko załatwić nie wychodząc z domu.  Wszystkie potrzebne dokumenty do wyjazdu są mi przysyłane listownie. 
 
9.  W Family Tour® mam ułatwiony kontakt z konsultantem. Mogę to zrobić mailowo lub telefonicznie. Jam mi w danej chwili jest wygodniej.
 
10. Z Family Tour® mogę czuć się bezpiecznie. Nigdy mnie nie zawiedli! Mam gwarancję, że nie znikną z rynku z dnia na dzień.
 
11. Z Family Tour – jestem przygotowana/y do odkrycia okolicznych atrakcji (bogaty pakiet podróżnika)
 
12. W sytuacjach awaryjnych Family Tour® jest do dyspozycji całodobowo -  Family Tour® to Biuro Podróży godne zaufania. Bez obaw polecam go znajomym.

 
Specjaliście FAMILY TOUR - jesteśmy pasjonatami, którzy rzetelnie i uczciwie pracują dla Państwa.
Opinie rzeszy stałych, wiernych i powracających Klientów mówią same za siebie.Zapraszamy do grona zadowolonych klientów
Zdrowy wypoczynek - skorzystaj, warto!